LRQA jedną z pierwszych organizacji akredytowanych przez IRCA w zakresie prowadzenia szkoleń ISO 9001: 2015 dla wewnętrznych audytorów Systemów Zarządzania

W nawiązaniu do informacji z września o przyznaniu przez IRCA (International Register of Certificated Auditors) akredytacji dla LRQA w zakresie prowadzenia szkoleń dla audytorów wiodących, LRQA wprowadziło szkolenia wewnętrznych audytorów Systemów Zarządzania, które spełniają wymagania zaktualizowanych standardów ISO 9001: 2015, ISO 9000: 2015 oraz własne kryteria szkoleniowe IRCA.

Szkolenie przeznaczone jest dla początkujących wewnętrznych audytorów Systemów Zarządzania (QMS), którzy chcą rozwijać swoje kompetencje zgodnie z normą ISO 9001:2015.

Na podstawie analizy przypadku, który został opracowany w celu dostosowania do nowych wymagań normy ISO 9001: 2015 obejmujących kontekst organizacyjny i zastosowanie podejścia opartego na ocenie ryzyka, kurs został zaprojektowany dla osób, które chcą dowiedzieć się w jaki sposób samodzielnie przeprowadzić audyt przedsiębiorstwa z naciskiem na ocenę zgodności i skuteczności Systemów Zarządzania.

Szkolenie wewnętrznych audytorów Systemów Zarządzania prowadzone przez LRQA jest jednym z pierwszych, które mają być zarejestrowane w IRCA (nr szkolenia A17598) i jest już dostępne we wszystkich oddziałach LRQA na świecie.

Komentując przyznanie akredytacji przez IRCA, Dave Sherring, Manager ds. Szkoleń Zewnętrznych LRQA, powiedział: "Nowo opracowane szkolenie audytorów wewnętrznych Systemów Zarządzania uzupełnia nasze dotychczasowe spektrum szkoleń i pozwala osobom początkującym na zrozumienie, jak przeprowadzać wewnętrzne audyty Systemów Zarządzania wg ISO 9001: 2015 pod okiem naszych doświadczonych ekspertów. Wiemy jak ważne są te szkolenia dla naszych klientów i ich własnych systemów zarządzania, a akredytacja IRCA potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości."

W celu wsparcie organizacji na całym świecie po opublikowaniu 15 września zaktualizowanych norm ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015, LRQA oferuje szeroki zakres usług niezależnej oceny oraz szkoleń otwartych i zamkniętych, wszystko mające na celu zapewnienie płynnego przejścia do nowego standardy.

Więcej informacji na temat szkolenia wewnętrznych audytorów Systemów Zarządzania można uzyskać przesyłając zapytanie na adres info@lrqa.pl