Witamy w nowym LRQA

Londyn, 9 grudnia 2013. Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować, że z dniem dzisiejszym nasza organizacja wprowadza nową identyfikację swojej marki. LRQA jest częścią Lloyd’s Register Group (LR)*, która w ciągu ostatnich lat znacznie się rozwinęła i zaszły w niej istotne zmiany. Staliśmy się firmą świadczącą usługi, których wartość przekracza rocznie 1 mld £, zatrudniającą ponad 9000 pracowników w 78 krajach. Dokonaliśmy restrukturyzacji naszej organizacji poprzez stworzenie Fundacji Lloyd’s Register, której celem jest bycie liderem w inwestowaniu w rozwój technologiczny poprzez nasze globalne centra koncertujące się na różnych dziedzinach świadczonych przez nasz usług. Rozszerzyliśmy zakres naszych usług na rzecz przemysłu, kolejnictwa oraz w ramach certyfikacji systemów zarządzania – marka LRQA.

Nasz nowy wizerunek (logo) – został stworzony na podstawie pierwszej, oryginalnej pieczęci (znacznika) LR sprzed 250 lat – które odzwierciedla nasze zaangażowanie na rzecz niezależności, doskonałości technicznej i pożytku publicznego. Nowo logo łączy wszystkie usługi świadczone w ramach naszej grupy, w tym oczywiście LRQA, co sprawia, że nasz szeroki pakiet usług jest bardziej przejrzysty i dostępny.

Zamiana logo jest dopiero początkiem naszych zmian, zarówno dla nas jak i dla naszych Klientów. „Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby biznesowe naszych Klientów zmieniają się, a co za tym idzie zmienią się również oczekiwania i wymagania”, mówi Mike James, Dyrektor Generalny LRQA, Prezes Zarządu Independent International Organisation for Certification (IIOC). "W rezultacie rozpoczętych zmian, od 2014 roku będziemy rozszerzać zakres naszych usług szkoleniowych oraz auditowych, aby móc wyjść naprzeciw potrzebom wielu tysiącom naszych Klientów na całym świecie."

Jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o zmianach naszego wizerunku, prosimy o kontakt z nami lrqa@lrqa.pl

O LRQA

LRQA jest częścią Lloyd’s Register Group Limited. Jest wiodąca, niezależną jednostką certyfikacyjną dostarczającą usługi w zakresie oceny, certyfikacji, walidacji, weryfikacji oraz szkoleń w odniesieniu do wielu norm i standardów. Jesteśmy uznani przez ponad 50 jednostek akredytacyjnych, dostarczamy swoje usługi w ponad 120 krajach. Stosując naszą unikalną metodologię – Business Assurance – LRQA zmienia ocenę w użyteczne narzędzie zarządzania.

Poprzez zrozumienie, co jest ważna dla organizacji i interesariuszy, możemy Państwu pomóc poprawić Wasz system zarządzania i sposób prowadzenia biznesu.

O LR

Lloyd’s Register (LR) jest globalną organizacją świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego i biznesowego, która w całości jest własnością Lloyd’s Register Foundation – brytyjska organizacja charytatywna powstała w celu prowadzenia badań i edukacji w dziedzinie nauki i inżynierii. Założona w 1760 roku, jako Morskie Towarzystwo Klasyfikacyjne. Obecnie LR działa w wielu sektorach przemysłu, z ponad 9000 pracowników w 78 krajach.

LR poprzez swoją długoletnią działalność zdobyła reputację rzetelnej, bezstronnej oraz doskonale wyspecjalizowanej technicznie organizacji. Nasze działania zgodne z prawem, konsultacje w dziedzinie ryzyka i doradztwo techniczne daje naszym Klientom pewność, że ich aktywa (majątek) i firmy są bezpieczne, trwałe i niezawodne. Dzięki naszej Globalnej Sieci Centrów Technologicznych i Badawczych, LR znajduje się w czołówce organizacji rozumiejących zastosowanie nowych dziedzin wiedzy i technologii do przyszłościowego rozwoju biznesu naszych Klientów.