Bezpieczeństwo w łańcuchu dostaw

W świecie globalizacji, odchudzony łańcuch dostaw i korzystanie z firm zewnętrznych powoduje, że zarządzanie zagrożeniami bezpieczeństwa łańcucha dostaw wymaga pro-aktywnego, zintegrowanego podejścia.

Zarządzanie bezpieczeństw w łańcuchu dostaw największe korzyści czerpie ze zweryfikowanego opartego na ryzyku systemu zarządzania.

Zrozumienie zagrożeń bezpieczeństwa łańcucha dostaw jest pierwszym krokiem w przekształceniu ich w szanse. LRQA jest organizacją, która zajmuje się zapewnieniem zgodności z normami najbardziej wartościowych aktywów. Dzięki naszemu globalnemu zasięgowi i konkretnej wiedzy branżowej, naprawdę rozumiemy ryzyka i szanse, z którymi zmagają się Państwo w pracy stąd oferujemy najbardziej wykwalifikowany zespół oceniających, auditorów i inspektorów na świecie, aby pomóc poprawić wyniki Państwa organizacji i zmniejszyć ryzyko.

Certyfikujemy

Wszystkie normy i standardy

ISO 28000 Bezpieczeństwo w łańcuchu dostaw

Wiemy, jak bardzo możesz polegać na bezpieczeństwie łańcucha dostaw w swojej firmie. Certyfikacja ISO 28000 ułatwia ochronę ludzi, mienia, informacji i infrastruktury w całym łańcuchu dostaw.

TAPA Wymagania Bezpieczeństwa Ładunku

Wymagania bezpieczeństwa ładunku (FSR) są regulowane przez Stowarzyszenie Ochrony Transportowanych Zasobów (TAPA), aby zapewnić, że ładunek o wysokiej wartości należący do członków TAPA oraz produkty high-tech i materiały są prawidłowo traktowane, przechowywane i transportowane.