Warsztaty i szkolenia dedykowane

Czy szukacie Państwo szkoleń opartych na Waszych procesach biznesowych? Czy chcecie, aby szkolenie zostało przygotowane bezpośrednio dla Was? Czy poziom i zakres szkolenia ma być dostosowany do wiedzy i doświadczenia kursantów? Jeśli tak, to szkolenia otwarte są dla Państwa najbardziej efektywnym rozwiązaniem. Co ponadto?

  • Lokalizacja dostosowana do Państwa potrzeb. W siedzibie firmy lub w dogodnej lokalizacji. 
  • Opłacalność – już przy kilku uczestnikach jest to dla Państwa bardziej opłacalne niż wysyłanie swoich pracowników na często odległe szkolenia otwarte. 
  • Trenerzy-audytorzy – wielu z naszych trenerów jest doświadczonymi audytorami z zakresu standardów, które na co dzień audytują, więc najlepiej wiedzą jak Państwa do audytów przygotować i jak pomóc w praktyce wykorzystywać międzynarodowe standardy. 
  • Praktyczne podejście – studia przypadków i otwarty styl prowadzenia warsztatów sprawiają, że wiedza ze szkoleń naturalnie zostaje w Państwa organizacji a nasze wieloletnie doświadczenia pomagają Wam w codziennym rozwijaniu biznesu. 
  • Ciągłe doskonalenie – zakresy szkoleń i wiedza trenerów są na bieżąco aktualizowane, aby zawsze dostarczyć Państwu najbardziej aktualną wiedzę. 
  • Liderzy rynku – jako część Lloyd’s Register, jednej z największych i najstarszych organizacji szkolących na świecie mamy dostęp do międzynarodowej wiedzy o prowadzeniu biznesów na wszystkich rynkach i w każdych warunkach ekonomicznych. 

Czy szkolenia dedykowane są dla Państwa? 

Niezależnie czy jesteście naszym klientem, czy jesteście przez nas certyfikowani, czy dotychczas nie mieliśmy okazji współpracować – zawsze możemy zaproponować szkolenie dostosowane do Państwa aktualnych potrzeb.