Szkolenia ISO, szkolenia otwarte, szkolenia dedykowane, szkolenia doskonalące

Dlaczego warto zainwestować w szkolenia z Lloyd’s Register?

DOŚWIADCZENIE I RENOMA: Lloyd’s Register od ponad 250 lat wspiera firmy na całym świecie a od ponad 30 szkoli w obszarze zarządzania, jakości i doskonalenia operacyjnego. Dołączając do grona organizacji, które wspieramy wybierasz sprawdzone rozwiązania, które przyniosą długofalowe korzyści biznesowe Tobie i Twoim klientom.

MIĘDZYNARODOWE ZAPLECZE: Szkolenia Lloyd’s Register przeprowadzane są na całym świecie. Oznacza to, że uczestnicząc w naszych szkoleniach otrzymują Państwo tą wiedzę, która została międzynarodowo zatwierdzona a wszystkie materiały posiadają międzynarodową rekomendację Lloyd’s Register.

CIĄGŁE DOSKONALENIE: Treść szkoleń Lloyd’s Register bazuje na naszych międzynarodowych standardach Lloyd's Register, oraz: jest dostosowana do warunków, prawa i praktyk obowiązujących w danym kraju, jest cyklicznie walidowana przez interdyscyplinarne zespoły auditorów i trenerów

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA: Treść szkoleń dedykowanych dostosowana jest do wiedzy, doświadczenia i oczekiwań Klienta. Szkolenie poprzedzone jest kontaktem z trenerem: mogą Państwo szczegółowo określić swoje oczekiwania i cele szkolenia. W szkoleniach, dodajemy specjalne moduły poświęcone Państwa specjalnym wymaganiom. Wybierając szkolenia z Lloyd's Register decydują się Państwo sprawdzone rozwiązania na najwyższym światowym poziomie.

ROZPOZNAWANY CERTYFIKAT: Po szkoleniu szkolenia otrzymają Państwo certyfikaty uczestnictwa lub certyfikaty dające stosowne uprawnienia, np. auditora wewnętrznego lub auditora wiodącego.wystawiony przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną i szkoleniową Lloyd’s Register z siedzibą w Londynie.

Które szkolenia będą dla Państwa optymalne?