Audit drugiej strony w łańcuchu dostaw

Wyzwania globalizacji w połączeniu z zależnością od łańcuchów dostaw, które mogą obejmować wiele krajów i kontynentów, stanowią istotny element ryzyka dla każdej organizacji.

Na całym świecie organizacje coraz częściej stosują indywidualne rozwiązania, aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom zabezpieczenia przed globalnymi operacjami z usługami oceny kontrahentów w łańcuchu dostaw.

LRQA świadczy usługi dotyczące oceny kontrahentów w łańcuchu dostaw na rzecz każdej organizacji - niezależnie od jej rozmiaru, sektora czy lokalizacji geograficznej. Wraz z rosnącą złożonością globalnych łańcuchów dostaw, organizacje chcą mieć pewność, że ich łańcuchy dostaw są bezpieczne i trwałe, aby chronić reputację marki i zwiększyć zaufanie konsumentów do produktów i usług świadczonych przez organizację.

Indywidualna wiarygodność - dostosowanie do potrzeb klienta

Nasze usługi dotyczące oceny w łańcuchu dostaw obejmują rozwiązania oceniające dostosowane do konkretnego klienta i stanowią dodatkowy poziom zabezpieczenia wykraczający poza certyfikowany system (y) zarządzania, poświadczając, że organizacje występujące w łańcuchu dostaw działają na niezmiennie wysokim poziomie.

Doświadczenie LRQA w zakresie systemów zarządzania oznacza, że dysponujemy ugruntowaną globalną siecią uprawnionych audytorów, gotowych do zapewnienia skutecznych rozwiązań w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Dlatego nasze usługi dotyczące oceny kontrahentów dadzą Państwu pewność, że dostawcy spełniają Państwa wymagania, a gdy to konieczne, również wytyczne regulacyjne. Dzięki temu, że jesteśmy częścią grupy Lloyd's Register Group Limited, LRQA ma niezrównany dostęp do zasobów co umożliwia nam podjęcie wszelkiego rodzaju usług kontroli, nadzoru, weryfikacji i audytu w celu odniesienia się do konkretnych wymagań czy kodeksów w wielu dziedzinach przemysłu.

Dostarczamy potrzebne zapewnienie zgodności

Współpracujemy z Państwem świadcząc bezstronne, niezależne usługi, aby zapewnić Państwa i inne podmioty zainteresowane, że łańcuch dostawców funkcjonuje według określonych kryteriów i będzie pracować dalej bezpiecznie i niezawodnie.

Zrozumienie potrzeb jest niezbędne. Mogą mieć Państwo pewność, że przez 250 lat obecności na rynku, doszliśmy do zrozumienia potrzeb klienta oraz sektorów, w których działają klienci.