Wartość akredytacji

Organizacje certyfikujące takie jak LRQA są oceniane i formalnie aprobowane przez organizacje akredytujące takie jak UKAS, JAB, RvA. Globalnie ponad 50 organizacji akredytacyjnych uznaje LRQA w obszarze jakości, środowiskowym, BHP.

Posiadanie akredytacji potwierdza, że zostaliśmy ocenieni w oparciu o międzynarodowe standardy i zademonstrowaliśmy nasze kompetencje, niezależność oraz wyniki działalności. Dowodzi, że mamy wymagany profesjonalizm i doświadczenie do nadzorowania. Współpraca z LRQA zmniejsza Twoje ryzyko, ponieważ wiesz, że otrzymujesz wysoką wartość oraz, co jest istotniejsze, pracujesz z organizacją certyfikującą, której możesz zaufać.

EMEA

Nasza akredytacja Polska

PCA Polska EU ETS

Please note: Lloyd's Register accreditations are granted by accreditation bodies with defined sector and geographic scopes. If you would like more information about our accreditations globally, you can check out our Lloyd's Register corporate website. To request detailed scopes of accreditation please contact your nearest Lloyd's Register office to confirm the accreditations available to you.