Lloyd's Register Group Limited

LRQA jest częścią grupy Lloyd's Register Group Ltd. Lloyd's Register jest globalną organizacją, która świadczy niezależnej oceny firmom wysokiego ryzyka, z kapitałochłonnymi aktywami w sektorach energii i transportu, aby zwiększyć bezpieczeństwo życia, mienia i środowiska. Dzięki temu, pomagamy naszym klientom stworzyć bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone łańcuchy dostaw.

Niezależny i bezstronny

Lloyd's Register Group należy do światowych liderów w ocenie procesów i produktów zgodnie ze standardami uznawanymi na arenie międzynarodowej. Oceniamy zarówno na zgodność z standardami najważniejszych, niezależnych podmiotów jak i również takimi, które sami wypracowaliśmy. Począwszy od oceny projektu i nadzoru nad budową oraz w trakcie eksploatacji aż do jej zakończenia, staramy się dostarczyć rozwiązania w zakresie zarzadzania ryzykiem w okresie całego cyklu życia, w celu zapewnienia poziomu bezpieczeństwa, integralności oraz operacyjnej wydajności zasobów i systemów.

Renoma Lloyd's Register jako niezależnego organu - opierająca się na zasadach przewodnich bezpieczeństwa, uczciwości i wysokich standardów - została zbudowana przez ponad 250 lat. Nie mając udziałowców, jesteśmy niezależni i bezstronni we wszystkim co robimy.

Lloyd’s Register ma wspaniałą, międzynarodową renomę. Jesteśmy cenieni za jakość, bezstronność i uczciwość. Zatrudniamy ok 87 000 pracowników pracujących w ponad 240 biurach zlokalizowanych w ponad 100 krajach.

Historia z której jesteśmy dumni

Lloyd's Register zawdzięcza swoją nazwę i powstanie XVII-wiecznej kawiarni w Londynie, będącej własnością Edwarda Lloyda. Kawiarnia ta była miejscem spotkań kupców, specjalistów ds. morskiego ryzyka ubezpieczeniowego i innych osób związanych z transportem. W 1760 roku klienci kawiarni założyli 'Register Society' (Towarzystwo Klasyfikacyjne) w celu weryfikacji statków handlowych i 'klasyfikowania' ich zgodnie z ich stanem.

Świadczymy usługi na całym świecie od ponad 250 lat.

Pierwszy Rejestr Statków opublikowano w 1764 roku. Na początku 1900 Lloyd's Register poszerzył swoją specjalistyczną wiedzę o inne branże, w szczególności sektor energetyczny. Także rozszerzyliśmy nasze usługi włączając do nich certyfikację systemów zarządzania.

Obecnie statut Lloyd's Register potwierdza długo respektowaną zasadę, że celem organizacji użyteczności publicznej jest przyczynienie się do zwiększenia bezpieczeństwa życia i mienia w szerokim zakresie branż oraz promowanie edukacji i badań w tych sektorach.