Bezpieczeństwo Informacji

Niezawodne i bezpieczne usługi IT oraz system zarządzania bezpieczeństwem informacji są niezbędne dla większości organizacji. Wyzwania w zakresie bezpieczeństwa niezbędne do prowadzenia działalności obejmują:

  • gotowość systemu i zdolność reagowania, które umożliwiają ciągłość biznesową
  • odpowiedzialność za przyjęcie rozwiązań zapobiegania i minimalizowania zagrożeń oraz słabych punktów systemu
  • zwiększone oczekiwania klientów
  • działania gospodarcze, które wymagają zwiększonej wydajności w odniesieniu do ograniczonego budżetu
  • zwiększoną globalizację dostaw z rosnącą złożonością dostawców
  • zapewnienie odpowiedniej kontroli w zakresie poufności, integralności i dostępności informacji
  • zagrożenia wynikające z oszustw, sabotażu i wirusów

W jakim stopniu są Państwo przekonani, że Państwa firma ma odpowiednie mechanizmy kontroli i procedury zapobiegające wystąpieniu takich incydentów? W warunkach niestabilnej gospodarki, rosnących oczekiwań klientów i nieprzewidywalnego rynku, branża IT poszukuje rozwiązań, które pomogą zarządzać tymi wyzwaniami, a my możemy Państwu pomóc w tym zakresie.

Stosując metodologię LRQA Business Assurance w branży technologii informacyjnych, rozumiemy wyzwania jakie stoją przed Państwem. Nasi eksperci są gotowi udzielić Państwu wsparcia w zarządzaniu ryzykiem i stawieniu czoła wyzwaniom. Przez dziesięciolecia dostarczaliśmy usługi w zakresie praktycznej niezależnej oceny, certyfikacji i szkoleń dla branży technologii informatycznych, a nasi klienci są jednymi z największych firm w branży. Nasi auditorzy to specjaliści z branży IT, którzy mają doświadczenie w tym sektorze i którzy dopasowują się do potrzeb biznesowych, umożliwiając efektywną i niezawodną ocenę systemu.