Szkolenia związane ze zmianą norm

Bądź gotowy na zmian

Jeśli jesteś odpowiedzialny za wdrożenie i utrzymanie systemów zarządzania, a także koordynację audytów wewnętrznych w organizacji, szkolenia oferowane przez LRQA mogą Ci pomóc zapewnić sprawne i płynnie przejście na zmienione normy ISO, gdy zostaną opublikowane w 2015 roku.

Szkolenia LRQA koncentrują się na tym, aby osiągnąć sukces poprzez sprawne i płynne przeprowadzenie organizacji na działanie zgodne z nowymi normami.

Oferujemy praktyczne szkolenia dla klientów na całym świecie, w różnych językach, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, z doświadczeniem w dziedzinie ryzyka i zmian w zarządzaniu, które idą wraz ze zmianami nowych standardach..

Wszystkie oferowane przez nas szkolenia otwarte, mogą być zorganizowane w siedzibie Klienta. Oferujemy też szkolenia tematyczne – tworzone w odniesieniu do systemów zarządzania w organizacji, mające na celu pomóc jej w przejściu na nowe normy w odniesieniu do specyfiki prowadzonej działalności.

Odpowiednia pomoc i szkolenie w odpowiednim czasie

Wiemy, że każda organizacja i jej system zarządzania są unikatowe. Wpływ zmian w normach na systemy zarządzania firmy, będzie zależeć od stopnia złożoności organizacji i dojrzałości systemów zarządzania. Możemy zapewnić wsparcie i szkolenia w odpowiednim czasie, mające na celu pomoc w stworzeniu sformalizowanego planu przejścia organizacji na nowe normy.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć szkolenie

Jeśli jesteś auditorem wewnętrznym systemów zarządzania posiadasz już wiedzę o standardach. Wiesz też, że to bardzo ważne, aby być na bieżąco ze zmianami w standardach. Ważne dla ciebie, dla twojego stałego podnoszenia swoich kwalifikacji jak i dla organizacji, żeby mogła spełniać nowe wymagania. Wczesne zapoznanie się ze zmianami da tobie i twojej organizacji przewagę, pokaże zaangażowanie w stały rozwój systemów zarządzania i dążenie do zadowolenia klientów.

Nasze usługi zostały tak zaprojektowane abyśmy jak najlepiej mogli pomóc naszą wiedzą i doświadczeniem w sprawnym i płynnym przejściu na zmienione normy ISO.

Szkolenia